20.02.2024
Зав’яжи стрічку пам’яті на честь Героїв
У 9-х класах пройшла виховна година до Дня памяті Героїв Небесної Сотні під назвою «Зав’яжи стрічку пам’яті на честь Героїв». У знак скорботи хвилиною мовчання школярі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. 20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні. Цей день присвячений пам’яті загиблих у ті трагічні дні 2014 року. «Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-19_18-38-55-900-1024x1024.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-19_18-38-56-053-1024x1024.jpg)