Разом для найкращого Інтернету
Можливість отримати будь-яку інформацію не виходячи з дому – зараз це не фантастика, а реальність. І це стало можливим завдяки Інтернету. Спілкування у чаті, в соцмережах та на деяких інших сайтах поряд з користю може приховувати і суттєву небезпеку для дитини. 06 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді. З цієї нагоди, класним керівником 5-Б класу Милютіною О.Л. було проведено виховну годину, де діти розширили й поглибили знання про безпечний Інтернет та соціальні мережі. Учні виконували інтерактивні вправи, сканували QR-коди, складали пазли, визначали, що є безпечним/небезпечним в Інтернеті та переглядали відео. Виконання завдань сприяло обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/День-безпечного-Інтернету1-1024x467.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/День-безпечного-Інтернету-1024x539.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/День-безпечного-Інтернету5-1.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/День-безпечного-Інтернету2-1024x466.png)