06.02.2024
Безпечний інтернет
Для учнів 9-х класів пройшла виховна година, на якій ознайомилися з правилами безпечної поведінки, назвали переваги та небезпеки, які містить інтернет. Також розповідалось про позитивні зміни в житті людини з настанням ери інтернету та яку загрозу здоров’ю несе безпечне користування мережею. Діти показали хороші знання з мережевого спілкування, захисту особистих даних.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-05_17-13-31-113.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-05_17-13-34-626.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-05_17-13-36-758.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-05_17-13-38-900.jpg)