29.01.2024
Пам’ять про Голокост
У 9-А та 9-Б класі пройшла виховна година до Дня пам’яті жертв Голокосту. У День скорботи і пам’яті ми приєднуємося до загальної печалі і співчуваємо великій втраті, ім’я якої – Голокост. Діти не тільки згадали жертв людиноненависницької політики, а й засвідчили прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами нетерпимості, які можуть призвести до цілеспрямованого насилля щодо окремої групи людей.
Будемо пам’ятати…
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-25_16-28-12-174.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-25_16-28-13-120.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-25_16-28-11-177.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-25_16-28-10-764.jpg)