16.01.2024
Правила безпеки при користуванні газом
16 січня 2024 року класний керівник 11-Б класу КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Лариса Федосенко провела виховну годину ”Газ у побуті”. Здобувачі освіти 11-Б класу переглянули навчальний фільм “Як користуватися газом та газовими приладами”, пригадали правила поводження з газовими приладами, а також акцентували увагу на тому, що дотримання цих правил допоможе запобігти нещасним випадкам при використанні газу у побуті, збереже життя і здоров’я.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/фото-3-1024x571.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/фото-2-1024x570.png)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/фото-1-1024x572.png)