Важливість та героїчність професії пожежника
У рамках співпраці між Шосткинським районним управлінням Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області та КЗ СОР Глухівським ліцеєм-інтернатом з посиленою військово-фізичною підготовкою було організовано екскурсію до пожежної частини в м. Глухів для команди-дружини юних пожежників-рятувальників ліцею-інтернату. Провідний фахівець Шосткинського районного управління ДСНС в Сумській області Ігор Вікторович розповів учням про роботу пожежної частини, показав спорядження сучасного транспорту спеціального призначення, ознайомив із правилами користування вогнегасником, розповів про героїчну та відповідальну професію рятувальника.
Після побаченого і почутого кожен зрозумів важливість та героїчність професії пожежника.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-16_19-17-21-660-461x1024.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-16_19-17-20-129-580x1024.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-16_19-18-43-391-1024x708.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-16_19-49-56-627-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-16_19-49-57-411-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/зображення_viber_2024-01-16_19-49-56-822-768x1024.jpg)