ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ
У КЗ СОР Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою вперше стартував ІНЖЕНЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ. Цей проєкт дає можливість зацікавити учнів наукою та відчути її на дотик, розкрити талант і здібності кожної дитини. Уявити себе справжнім інженером, який може легко вирішувати поставлені задачі та зрозуміти, що це зовсім не складно!Так учні 5-А класу з вчителем інформатики Левченко О. В. створювали власний «Махоліт». Учні 9-А та 9-Б класів разом із вчителем фізики Мінченко О. В. на уроці «Глобальні проблеми, і як інженери допомагають їх вирішувати» пригадали проблеми, що належать до «Глобальних проблем людства», дізналися як досвідчені інженери допомагають їх вирішити та як інженери-початківці можуть доєднатися до цього процесу на світовому та локальному рівнях. А паняночки 7-Б класу на уроці фізики долаючи виклик «Cup challenge 2.0» підтвердили, що дійсно сила тертя є важливою у нашому житті.
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2021/02/144799407_1880919985380782_1737864944630892865_o-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2021/02/144840216_1880920192047428_4554580364566000559_o-1024x576.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2021/02/145307839_1880919962047451_2130026403769611709_o-1024x576.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2021/02/145382105_1880919988714115_4459416487911434166_o-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2021/02/144812543_1880920075380773_7612441993399875228_o-1024x512.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2021/02/145191676_1880919978714116_7208447089219900106_o-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2021/02/145467434_1880919982047449_2465864585961425525_o-1024x768.jpg)
![](https://www.hlukhivlitsey.in.ua/wp-content/uploads/2021/02/145659804_1880920062047441_561911230375148253_o-1024x768.jpg)