Віримо в перемогу!

У надзвичайно складному 2022 році українські діти стали свідками повномасштабної війни, того страшного лиха яке залишиться немов камінь у серці кожного українця. Кожного дня з різних джерел інформації ми чуємо про героїчний супротив українських військових та їхній подвиг. Але цей подвиг, на превеликий жаль, здобувається ціною людських життів. І це важко усвідомити, особливо дітям. Тому сьогодні важливо виховувати у дітей не тільки віру в перемогу, а й надавати можливість їм відволікатися від щоденного негативу, бачити один одного, спілкуватися між собою.

З цією метою 28 грудня 2022 року, під час зимових канікул, вихователі 9-11 класів: Каравайко С.С, Фарина С.В., Дарменко С.М. спільно з вчителем фізичного виховання Артамоновим С.Г. організували проведення товариського матчу з волейболу на підтримку ЗСУ серед учнів 9-11 класів ліцею. Учасниками гри, яка пройшла у спортзалі навчального закладу стали не лише учні, а й їхні батьки та педагоги. Так, наприклад, батьки ліцеїста 10-А класу Жирякова Савелія, що приїхали з Путивльщини, із задоволенням взяли участь у грі разом зі своїм сином. Гра проходила в теплій і дружній атмосфері адже діти мали змогу побачити один одного, поспілкуватися, на певний час відволіктися від тих подій які нажаль сьогодні відбуваються в нашій країні.

Після завершення гри, усі учасники були нагороджені призами у вигляді солодкого подарунку і залишили приємні спогади про зустріч на волейбольному полі.