Маленькі дослідники

STEAM-підхід – це спосіб організації освітнього середовища, в якому діти відчувають себе дослідниками. Вони пізнають світ, проводячи експерименти, діють, як справжні науковці. Так формується наукове мислення. 

       16 грудня 2021 року у паняночок 1-Б класу КЗ СОР ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою пройшов урок на тему: «Властивості повітря» (Я досліджую світ). Дівчатка, як справжні науковці, обговорювали проблеми, висували гіпотези, перевіряли їх.  Разом з учнями з планети «Мультипупирія» училися досліджувати властивості повітря, проводили досліди, фіксували й аналізували результати. Діти не тільки з захопленням брали участь у роботі, але й показували реальні знання та прагнення до навчання. У кінці уроку «мультипупирки» подарували паняночкам 1-Б класу фото нашої планети Земля.

     Досліди для дітей початкових класів – це завжди маленьке свято. Вони допомагають маленьким дослідникам закохатись у науку та підживити потяг до пізнання навколишнього світу. Такі уроки дають можливість дітям практично зрозуміти необхідність навчання і стимулюють їх поглиблювати свою пізнавальну діяльність.