Урочистості з нагоди відкриття ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Щороку, в День української писемності та мови, в Україні стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика – конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. Конкурс в Україні проводиться у всіх областях, а також у США і Канаді, країнах Європейського Союзу. Він триватиме кілька місяців. Переможців визначать навесні та нагороджуватимуть у квітні, вони отримають стипендію від Президента.

Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України та Ліга українських меценатів. Підтримує конкурс і Міністерство культури і туризму України.

9 листопада у ліцеї відбулися урочистості до Дня української писемності та мови і з нагоди відкриття Конкурсу. Бажаємо учасникам І етапу натхнення і перемоги! Пам’ятайте, що лише послідовна й невтомна праця на ниві української мови, відповідальне ставлення до життєдайного джерела нашої духовності і неповторності серед інших народів – ось те головне, що сьогодні об’єднує нас, додає творчої снаги!