Поспішайте творити добро!

4 жовтня у світі відзначають День тварин, який також називають Всесвітнім днем ​​захисту тварин. Свято заснували у 1931 році на Міжнародному конгресі прихильників руху на захист природи, щоб привернути увагу людей до проблем інших мешканців планети. За інформацією Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), кожну годину на Землі зникають три види тварин, 70 видів флори та фауни планети зникають щодня, а чверть всіх видів флори та фауни перестануть існувати найближчим часом. За останню чверть століття біологічне різноманіття Землі скоротилося на третину.

Тому й сьогодні День захисту тварин святкують з метою підвищення усвідомлення  необхідності захисту навколишнього середовища, підвищення активності в захисті тварин. Причому це стосується захисту не тільки диких тварин, а й домашніх, оскільки прикладів жорстокого поводження з ними в останні роки стає все більше. У багатьох західноєвропейських країнах вважається, що домашні тварини – це частина сім’ї, і вони мають такі ж права, як і інші її члени.

Ліцеїсти 2- А класу та паняночки 2- Б класу разом із класними керівниками Бірюковою І.В. та Міщенко Т.М. доєдналися до благодійної акції «Допоможімо безпритульним тваринам!». Учні зібрали та передали волонтерам зоозахисної організації «Добре серце» корм для тварин. На виховній годині другокласники із задоволенням переглянули відеоролик про допомогу безпритульним тваринам, побачили, як піклуються, доглядають та захищають братів наших менших. Дуже зворушливо було бачити дитячі очі, які світилися любов’ю та добром, переглядаючи відео. Дослідження свідчать, що люди охочіше займаються благодійністю, коли бачать приклад близьких. Переважна більшість надихається позитивним досвідом знайомої людини, а кожного третього спонукає на добрі справи схвалення близьких. Отже, поспішайте творити добро!