Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру вихователем Галецькою Т.В. була проведена тематична виховна година з панянками 10-Б та 11-Б класів, адже ця тема для нас, українців, надзвичайно болюча, це крик душі кожного патріота своєї держави. Дівчатка-волонтери завітали до хлопчиків 4-А класу на виховну годину, яку провела вихователь Шевченко Т.І. Панянки розповіли цікаві факти про цей день. Голуб є символом миру, тому кінцевим етапом зустрічі було виготовлення голубів з паперу хлопчиками.

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.