БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МОНЕТКИ ДІТЯМ»

25 ЗДАВАЙ – ДІТЯМ ДОПОМАГАЙ!

Здобувачі освіти і педагогічний колектив Глухівського ліцею-інтернату долучилися до всеукраїнської благодійної акції «Монетки дітям» на підтримку онкохворих дітей, що проводиться з 1 по 30 вересня 2021 року за ініціативи Національного банку України та за підтримки Міністерства освіти та науки України. Мета – зібрати монети номіналом у 25 копійок та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, які борються з онкологією.

Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу рік тому. Ними неможливо розрахуватись, їх можна лише обміняти в банку. Багатьом з нас незручно йти в банк, щоб здати жменю монет, сума яких – кілька гривень. Тому ці копійки й досі лежать у скарбничках без діла. Але кожна така забута копійка – це крок до одужання для онкохворих дітей. Кожен благодійний внесок важливий, адже разом з сотнями інших він перетворюється на потужну допомогу.

Взяти участь в акції може кожен охочий: принести монети номіналом у 25 копійок і залишити їх у спеціальних боксах, розміщених у фойє. Зібрані кошти будуть доставлені у найближче відділення банку та переказані на рахунок фонду «Таблеточки».

Долучаючись до акції «Монетки дітям», ми відчуваємо силу єднання заради досягнення мети. Кожен внесок, навіть одна монетка, має значення. Адже коли діти допомагають дітям – це безцінно!

Приєднуйтесь до акції – наближайте дітей до одужання!