Перший раз – у перший клас

        Для будь-якого школяра День знань, який святкують першого вересня, дуже значущий. Про цей день згадують потім всі роки, проведені в школі. Для першокласників – це перший крок в абсолютно нове для них, незвідане життя.

     З самого ранку з квітами й гарним настроєм 23 ліцеїста і 27 паняночок переступили поріг КЗСОР Глухівського ліцею – інтернату з посиленою військово – фізичною підготовкою. Школа – це справжній палац знань. Як завжди, в цей день відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню знань.  Першачків привітала директорка ліцею Терещенко І. І., яка побажала  великих успіхів у вивченні наук. Учні 11 класу подарували смачні подарунки.  А перші вчителі  Сакун О П. і Савощенко Н.В разом з вихователями Самофал А.О і Солдаткіною М.В. провели перший урок «Подорож до країни знань» у вигляді квесту.

     День знань – особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. У цей день від усієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!