Сьогодні Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою відкриває двері для дітей після довгих канікул

Сьогодні, у День знань, День міста, 78-у річницю визволення міста від нацистських загарбників, Глухівський ліцей-інтернат став осередком інновацій, краси, вишуканості, мужності й патріотизму. У цьому навчальному році заклад поповнився 50 наймолодшими здобувачами освіти, які вперше переступили поріг ліцею і відтепер будуть гордо носити звання ліцеїстів і паняночок.

На свято завітали почесні гості: начальник управління Державної служби якості освіти України в Сумській області Алла Рябуха, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Глухівської міської ради  Маріанна Васильєва, депутат Глухівської міської ради Анатолій Москаленко, заступник командира військової частини А3958, старший лейтенант Максим Птащук, які звернулися з вітальним словом до присутніх. Слова вдячності педагогам і наставникам, рідному закладу освіти висловила випускниця 2019 року Куліш Надія, яка нині є студенткою Національної академії сухопутних військ.

У ліцеї-інтернаті багато уваги приділяється волонтерській діяльності, вихованню добра і милосердя. З цією метою учнівською радою самоврядування було прийнято рішення: під час свята провести акцію «Подаруй життя», взяти участь у якій могли усі бажаючі, залишивши в скриньках кошти на лікування хворих дітей. Окрім того, ліцеїсти взяли на себе зобов’язання виготовити 20 метрів захисного покриття для воїнів АТО,  відразу після свята приступили до цієї почесної справи.

Учні випускних класів отримали подарунок від адміністрації і педагогічного колективу – поїздку до Мовчанського жіночого монастиря (паняночки) і Спадщанського лісу (ліцеїсти). Учні 7-го класу вирушили на покладання квітів до пам’ятника загиблим, який розташований на території меморіального комплексу «Жертвам фашизму» в урочищі Борок.  Усі інші діти разом із наставниками долучилися до акції «Подорож країною починається з місця, де ти народився» – відвідали місцеві пам’ятки культури.

Кульмінаційним моментом стало підписання меморандуму про співпрацю з військовою частиною А3958, що дає можливість долучати військових до військово-фізичної підготовки підростаючого покоління.

Дорогі учні ліцею-інтернату та їх батьки! Прийміть щирі вітання від адміністрації і педагогічного колективу з нагоди початку нового навчального року! Нехай він буде для усіх нас успішним, щедрим на досягнення і перемоги, цікаві знання і позитивні враження!