ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПІД ЧАС РОЗГЛЯДУ ПИТАННЯ ПРО ПРИСВОЄННЯ КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ – ГЛУХІВСЬКОМУ ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ 

ІМЕНІ МИКОЛИ ІВАНОВИЧА ЖУЖОМИ

Створено: 1 серпня 2021 року.

Громадське обговорення проводиться відповідно до частини п’ятої статті 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989.

  1. Організатор громадського обговорення – КЗ СОР Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою.
  2. Найменування об’єкта, якому пропонується присвоїти ім’я фізичної особи: Комунальний заклад Сумської обласної ради Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою.
  3. Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти – Микола Іванович Жужома.
  4. Обгрунтування (інформаційна довідка) особливого внеску Миколи Івановича Жужоми .
  5. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи: педагогічна рада КЗ СОР Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою (витяг з протоколу).
  6. Громадське обговорення буде проходити у формі електронних консультацій з 01 серпня 2021 року по 30 вересня 2021 року. Поштова адреса та (або) адрес електронної пошти, номер телефону для подання пропозицій (зауважень): вул. Жужоми, будинок 8, місто Глухів, Сумська область, 41400.; Факс/телефон: 05444-2-27-08, 05444-2-27-00; 

Е-mail: glukhov_internat@ukr.net.

  1. Строк подання пропозицій (зауважень): з 01 серпня 2021 року по 30 вересня 2021 року.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

  1. Місцезнаходження та (або) адреса електронної пошти, номер телефона організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: вул. Жужоми, будинок 8, місто Глухів, Сумська область, 41400.; Факс/телефон: 05444-2-27-08, 05444-2-27-00; Е-mail: glukhov_internat@ukr.net.
  2. Прізвище та ім’я, посада особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: заступник директора Савицька Інна Михайлівна.
  3. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – до 14 жовтня 2021 року на офіційному веб-сайті закладу освіти.

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Витяг з протоколу №1