Враження про відпочинок та оздоровлення в «Ровеснику»

Гуцуляк Ніна (10-Б клас)

Це був мій перший досвід перебування в таборі, але я зовсім не шкодую, що обрала саме «Ровесник». Час, проведений у ньому, приніс мені багато позитивних емоцій та нових знайомств. У моїй пам’яті назавжди залишаться лише чудові спогади про це чудове місце відпочинку та оздоровлення. Я безмежно щаслива, що мені випала нагода провести 3 тижні свого підліткового літа в цьому таборі. Буду рада побувати там знову. «Ровесник» назавжди залишиться в моєму серці!

Жотік Дмитро (10-А клас)

Я вкотре переконався, що кращого місця, ніж «Ровесник», для відпочинку та оздоровлення нема!!! Змагання, турніри, конкурси… Звідти я привіз звання «Містер табору», ІІ місце зі спортивних змагань та багато-багато позитивних емоцій! Мрію про те, щоб наступного року знову побувати там!!!

Костюченко Марія (10-Б клас)

У «Ровеснику» мені сподобалось абсолютно все: природа, харчування, енергійні та креативні вожаті… Найбільше запам’яталися конкурсно-розважальні програми та виступ нашого вокального колективу на відкритті зміни. «Ровеснику», я сумую за тобою!!!

Фролова Анна (10-Б клас)

Оздоровлення в «Ровеснику» пройшло як завжди круто! Свіже повітря, чудові умови проживання, нові друзі, враження, емоції… «Ровеснику», я до тебе обов’язково повернуся наступного року!!!