«Бібліотека Сержанта». Згадуючи як це було…»

«Бібліотека Сержанта»  є проектом, що сприяє поширенню україномовних книжок в колі військових освітніх закладів. Книги були привезені до ліцею 25.02.21 (четвер) і з того часу є об’єктом особливої уваги і не тільки для ліцеїстів та педагогічного колективу ліцею-інтернату.  

Варто нагадати, що ГО «Реформація» (м. Київ) розпочала співпрацю з КЗ СОР – Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою у серпні 2020 року і, завдяки вірі колективу освітнього закладу і безпосередньо директорки Ірини Терещенко в те, що успіх проекту не просто можливий, а безумовний результат, бо є виконанням місії служіння, що стала по-справжньому продуктивною. На цьому та на патріотично-виховній спрямованості проекту акцентували увагу під час презентаційної зустрічі. 

У відео, що пропонується, зафільмовано подію, яка є практичним кроком на шляху до створення у Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою якісних сучасних умов для самореалізації і розвитку дітей, виховання патріотичної особистостей майбутньої еліти країни.