ВЕСЕЛЕ СВЯТО БУКВАРЯ

     20 травня у ліцеї-інтернаті  відбулося традиційне хвилююче свято – свято Букваря. Це дійство, на якому першокласники прощалися зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. 
           До цього свята ліцеїсти 1-А класу та паняночки 1-Б класу старанно готувалися. Першокласники показали, чому вони навчилися за перший та найголовніший рік шкільного життя. Кожна дитина за казковим сценарієм знаходила літери і з радістю говорила про значення і цінність Букваря. Школярі сміялися разом із казковими героями, допомагали Буратіно й Мальвіні, рахували разом із Сімкою та Ноликом, підказували Маші та Ведмедю,  раділи і співали з Незнайкою. Першачки розповідали як вони Буквар вивчали, а скільки ще веселих пісень заспівали та таночків станцювали!
          Відвідала свято й Казка, яка надихнула дітей любити українську мову і не лінуватися читати казочки!
          Із вітальним словом звернулася до ліцеїстів та паняночок директор ліцею Терещенко Ірина Іванівна, яка побажала дітям світлої, захопливої дороги по Країні Знань. У свою чергу першокласники подякували не лише Букварикові, а й своїм батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі й перемоги, коли вчилися читати і писати літери. Дякували діти і своїм учителям – Бірюковій Ірині Вікторівні та  Міщенко Тетяні Миколаївні за те, що з розумінням і любов’ю вчили їх доброті, працелюбності, творчості, а головне – навчили любити рідну мову, свою Україну.
     Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, на якій першокласникам вручили почесні свідоцтва та солодощі у вигляді казкових літер!