«Молодь. Наука. Природа»

22 квітня 2021 року на базі природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка під час Днів науки  була проведена Конференція-конкурс    у дистанційній формі. До участі у конференції-конкурсі запрошувалися учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти, учні-члени Малої академії наук України. Програма конференції  складалася з  конкурсу доповідей за результатами виконання науково-дослідницьких робіт та  відкритого природничого турніру з біології, географії та хімії.

            В цьому заході взяли участь і учні Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою: Сидоркін Владислав за результатими конкурсу доповідей в секції «Валеологія» посів  I місце, за результатами відкритого природничого турніру – II місце (керівник Шилова Наталія Василівна), Жотік Дмитро за результатами природничого турніру зайняв II місце (керівник  Ащеулова Інна Петрівна), Кархова Юлія отримала сертифікат учасниці конкурсу-доповідей у секції «Екологія» (керівник Ащеулова Інна Петрівна).

За матеріалами конференції-конкурсу   видано збірник наукових праць, у якому зокрема подані виступи Сидоркіна Владислава та Кархової Юлії.

Лише нещодавно учні отримали сертифікати та цінні подарунки: еко-сумки, блокноти, ручку.

Вітаємо наших переможців і бажаємо подальших успіхів.