Пам’ять жива

Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас зі старих фотографій, з тих речей, що зберігають колишні фронтовики та їхні діти, і не дає змарніти жодній героїчній сторінці історії перемоги над нацизмом.

Відходять в історію грізні роки Другої світової війни. 76 років тому відлунали канонади запеклих боїв, над рідним краєм сходять мирні світанки. Але щороку, у ці травневі дні ми несемо квіти ветеранам, схиляємося у пошані перед пам’ятниками загиблим, дякуючи за мирне небо, за життя, за щастя і свободу, за нашу вільну країну. За вашу мужність і геройство в роки тяжкого лихоліття, доземно вклоняємося вам і пам’ятатимемо вічно!

8 травня в лісовому урочищі Борок, учні та педагоги ліцеюпровели для жителів міста мітинг-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті солдат і офіцерів та мирних жителів, розстріляних фашистами під час окупації, загиблих воїнів, які перепоховані у післявоєнний час на території меморіального комплексу «Жертвам фашизму». Ліцеїсти та панянки старших класів, педагоги, працівники ліцею-інтернату вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятників та монументів, які розташовані на території меморіального комплексу.

9 травня колектив ліцею-інтернату прийняв участь у міському заході, присвяченому 76-річниці Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на центральній площі міста Глухова.


Згадаємо всіх поіменно,
Горем згадаєм своїм…
Це потрібно не мертвим,
Це потрібно живим!