Інтерактивна сучасна виставка CHORNOBYL 35

26 квітня 2021 року у Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою та ще у 15 країнах світу,  стартувала  інтерактивна сучасна виставка CHORNOBYL 35, з елементами доданої реальності! На виставці відвідувачі, завдяки AR технології мобільного додатку Chornobyl App, змогли  дізнатись історію катастрофи, ознайомитись з його науковими та культурними проектами, віртуально відвідати Чорнобиль та навіть поставити на підлогу Колесо Огляду, Дугу чи БТР, або пожежну машину Прип’яті, або опинитися у басейні Лазурний, та ще багато чого цікавого.
Виставка розкриває тематику Чорнобиля з різних кутів та презентує творчі проекти, які були реалізовані за останні роки.  Для її реалізації було розміщено 35 постерів, просканувавши які ви зможете відвідати сучасну виставку CHORNOBYL 35, з елементами доданої реальності!
Проєкт реалізується за спільної ініціативи МГО «Європейський Інститут Чорнобиля» у партнерстві з Національним Музеєм Чорнобиль, МГО «Центр Прип’ять.ком», МО «Союз Чорнобиль-Фукусима», «Українська Спілка ветеранів Афганістану та Чорнобиля», проект «Звуки Чорнобиля», Офіційний мобільний додаток «Chornobyl APP». Збережемо пам’ять – передаємо знання – шануємо героїв!