Юні декламатори ліцею-інтернату

Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість, честь України, її світовий авторитет. Недарма видатні діячі нашої держави надавали виняткового значення формуванню розумового потенціалу українського громадянства, вважаючи, що тільки еліта може просувати суспільство й державу до висот досконалості. І наше завдання полягає в тому, щоб дбайливо плекати талант. Кожна обдарована дитина – індивідуальність, яка потребує особливого підходу. Сприяння реалізації обдарування потребує організації особливого середовища, зокрема, спеціальної освіти, яка виходить, як правило, за межі навчання. Таким середовищем є конкурси, змагання, ігри, зокрема й Всеукраїнський фестиваль-конкурс читців-декламаторів «На струнах Кобзаревої душі – 2021», який нещодавно відбувся в м.Нова Каховка. Цей конкурс проводиться щорічно з метою розвитку юнацької виконавської майстерності.

Здобувачі освіти Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою також доєдналися до участі в конкурсі і здобули перемогу: Халюк Кіра – лауреат І премії, Макаренко Поліна – лауреат ІІ премії, Макаренко Карина – лауреат ІІ премії, Гулевата Анна – лауреат ІІІ премії. 

Вітаємо з  перемогою в конкурсі! Бажаємо бадьорого настрою і справжньої гордості за те, що все вийшло і перемога  ваша. Зичимо також браво, хвацько і красиво перемагати у будь-якому життєвому бою, також старанно і гідно йти до вершин своїх успіхів, до своїх мрій. Хай щастить вам! Підтримки рідних і друзів, оптимізму і внутрішньої впевненості!