Пресанонс

Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою отримає партію світоглядної літератури в межах проєкту «Бібліотека Сержанта», за підтримки УКФ та видавництва «Наш Формат“.

Стан бібліотек освітніх закладів, які готують військових, аж ніяк не відповідає задачам формування нової професійної еліти української армії. Громадська організація «Реформація» в межах проєкту «Бібліотека Сержанта» планує наповнити бібліотеки військових закладів освіти актуальною літературою. За підтримки Українського Культурного Фонду та видавництва «Наш Формат» до квітня 2021 року 7 ВНЗ отримають книги. Вже з оновленими бібліотеками – Військовий інститут танкових військ (м. Харків) та Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» (м. Есхар). 25 лютого свою «Бібліотеку Сержанта» отримає Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Фонди бібліотеки Глухівського ліцею-інтернату поповняться 750 примірниками книг від різних видавництв. Це професійна, мотиваційна, психологічна, художня література. Курсанти зможуть познайомитись з блискучими прикладами військових стратегій та детальніше розглянути історичний досвід країн-учасниць військових конфліктів, надихнутись величними біографіями героїв минувшини, розібратись у процесах та тенденціях, що відбуваються у сучасному світі, а також навчитись розуміти психологію ворога та будувати взаємини в колективі. 

Також у стінах ліцею відбудеться зустріч курсантів з ветераном АТО Олександром Чубом та фронтменом гурту «Мандри» Сергієм Фоменком. Під час зустрічі Олександр та Сергій поділяться своїм життєвим досвідом й змотивують курсантів ставити великі цілі, більше читати та займатись саморозвитком.