Патріотичне виховання допризовної молоді

10 лютого 2021 року на базі комунального закладу Сумської обласної ради – Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулося планове засідання методичного об`єднання вчителів предмету «Захист України» спільно з офіцерами-вихователями ліцею-інтернату та представниками громадських організацій з військово-патріотичним напрямом виховання.

Тема засідання «Патріотичне виховання допризовної молоді на героїчних подвигах наших земляків». Воно складалося з теоретичної та практичної частин.

У теоретичній частині було розглянуто такі питання: «Підготовка майбутнього захисника України у системі військово-патріотичного виховання» (директор Ірина ТЕРЕЩЕНКО); «Допрофесійно-військова підготовка учнів як компонент військово-патріотичного виховання» (завідувач кафедрою ДВП, офіцер-вихователь Володимир ЛЮБИВИЙ); «Патріотичне виховання учнівської молоді засобами музейних матеріалів на прикладах героїчного минулого нашого народу» (педагог-організатор Ольга НАЗАРЕНКО).

У практичній частині було розглянуто: «Розборка, зборка  автомату АК-47 та використання військового спорядження» (керівник Центру військово-патріотичного виховання» Володимир ФІЛІПОВИЧ); «Фрагмент заняття зі стройової підготовки» (офіцер-вихователь Сергій ДАРМЕНКО) та практичне заняття з демонстрацією ситуацій, які можуть нести загрозу життю та здоров`ю людей. Було дано рекомендації, як діяти в таких випадках.

Присутні переконалися, що вивчаючи предмет «Захист України» ми зможемо забезпечити якісну науково-теоретичну, гуманітарну, загальнокультурну підготовку обдарованої та талановитої молоді. Адже в нас у пріоритеті – виховання громадянина України на кращих традиціях народу, самовідданого служіння Батьківщині, готовності до захисту її незалежності та територіальної цілісності, поваги до Конституції та державних символів України.

Інна САВИЦЬКА