Водно-болотні угіддя, вода і життя – нероздільні!

Під таким девізом 2 лютого 2021 року відзначили Всесвітній день водно-болотних угідь. Саме 2 лютого 50 років тому було підписано Конвенцію про водно-болотні угіддя. Болота, заплавні луки, ліси, плавні та мілководні водойми – життєво необхідні для накопичення, очищення та постачання прісної води для потреб людства і довкілля.

З метою підвищення обізнаності та збереження водно-болотних угідь, у Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою вчителем географії Ащеуловою Інною Петрівною було проведено ряд заходів для учнів  ліцею.

Учениці 6-Б класу  підготували інформаційні повідомлення і презентацію  про флору та фауну водно-болотних угідь України і своєї місцевості. Ліцеїсти 10-А класу взяли участь у «круглому столі» на тему: «Значення водно-болотних угідь».  

Ліцеїсти та панянки ліцею-інтернату усвідомили, що   збереження водно-болотних угідь можлива лише за умови об’єднання зусиль усіх   установ та організацій, всього населення країни. Приєднавшись до цієї роботи,  ми зробимо свій внесок у збереження та відтворення надзвичайно цінних для нашого майбутнього водно-болотних угідь!