Всесвітній день дитини

Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1954 році. Це світле свято покликане привернути увагу громадськості до актуальних проблем дітей.

       Кожного року на честь цієї знаменної дати в більшості країн проходить велика кількість благодійних акцій та заходів, спрямованих на найкраще забезпечення інтересів дитини. 

    20 листопада з ліцеїстами  2-А класу КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою  вчитель Шкурко О.М. та вихователь Шевченко Т.І. провели   годину  спілкування «На  паралельних  дорогах:  права  і  обов’язки». Діти  заглянули  у  чарівну  скриньку, де  побачили  найцінніший  скарб  планети  Земля – себе. Побували  у  ролі  суддів, де  оцінювали  вчинки  героїв  казок. Пограли  в  гру  «Моя  візитка». Дізнались про те, як створювалась Конвенція  про  права  дитини. А також уяснили, що кожна дитина має не лише права, а й обов’язки, погравши в гру «Виконуємо свої обов’язки».

      Не забуваймо, що діти — це наш із вами завтрашній день, і від нашого ставлення до них сьогодні залежить майбутнє суспільства. Крім того, ніколи і нікому не буде жодного виправдання, коли з дитячих очей крапатимуть слізки!

      Бажаємо, щоб усі діти мали міцне здоров’я і усмішку від щастя!