Учитель творить Людину


Дорогі педагогічні працівники ліцею-інтернату! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня вчителя! За словами А. С. Макаренка, учитель – це не професія, а поклик душі, це коли “серце віддаєш дітям”.
У школі працюють не ті, хто прийшов за великим заробітком, або з примусу, чи безвиході. Тут – ті, хто присвячує життя дітям.
Праця вчителя та вихователя дуже важка, особливо, коли діти знаходяться в закладі цілодобово. Я розумію і бачу, як ви працюєте, як уміло вбачаєте потреби наших дітей, як робите все можливе, щоб їхнє майбуття було щасливим.
У нас великий дружний колектив: учителі, вихователі, керівники гуртків, секцій. Усі ми пишаємося спільними вдалими справами, нашим закладом та дітьми. У нас працюють і досвідчені, і молоді педагоги. Особливу подяку висловлюю ветеранам педагогічної праці, які завжди дають нам певні настанови. Прийміть вітання, наші мудрі наставники. Упевнена, що педагог не буває колишнім, він завжди знаходиться на педагогічній ниві разом з нами.
Я вас дуже поважаю й дякую за вашу благородну справу, яку ви виконуєте сумлінно і з любов’ю.

Ви вмієте запалити дітей жагою до знань, як ніхто інший. Нехай ваша праця приносить радість ще не одному поколінню вдячних учнів. Будьте щасливі та здорові!
Сьогодні, у День учителя, дозвольте оголосити ваші оцінки: за терпіння – “12”, за кмітливість і винахідливість – “12”, за любов до дітей – “12”, за здатність зберігати спокій спокій і посміхатися навіть тоді, коли це здається неможливим – “12+”. Так тримати! Зі святом!
З повагою Ірина Терещенко