Партизанський рух на Сумщині

Яскравою сторінкою Другої світової війни є партизанський рух. У 9-Б класі під керівництвом вихователя  Самофал А.О.була проведена виховна година «Партизанський рух на Сумщині». Боротьба на тимчасово окупованих територіях України набрала форми партизанської війни, стала однією з активних форм участі найширших народних мас у розгромі ворога.

Немеркнучою славою покрили себе видатні організатори і керівники партизанського руху в Україні: легендарні партизанські командири  С. Ковпак, О. Федоров, О.Сабуров, М. Наумов,  С. Руднєв, П. Вершигора та багато інших партизанів-героїв. 

 «Ми повинні пам’ятати про героїчний подвиг наших прадідів та перемогу, яку вони здобули важкою ціною.  Ми пишаємося, що саме на Сумщині зародився партизанський рух і досяг неабияких результатів, адже партизани робили все для того, щоб підтримати основні військові сили у боротьбі з ворогом», – такий висновок на закінчення заходу зробили панянки-дев’ятикласниці. Такі героїчні сторінки історії повинні об’єднати нашу країну заради миру та майбутнього процвітання.

Add a Comment