ВОНА ЗАВЖДИ НА ВИСОТІ!

Сьогодні вчитель фізики та астрономії КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Оксана МІНЧЕНКО була нагороджена Грамотою Глухівської міської ради за творчу працю, ефективне впровадження інноваційних технологій, високі досягнення на освітянській ниві та з нагоди 24-ї річниці Конституції України.

Мінченко Оксана Василівна за час роботи в ліцеї-інтернаті зарекомендувала себе як кваліфікований, відповідальний, ініціативний спеціаліст. Упроваджує різні форми й методи роботи для покращення організації освітнього процесу. Приділяє належну увагу формуванню в учнів ключових і предметних компетентностей, чіткості і точності думки, критичності мислення. Кожний урок учителя вирізняється практичною спрямованістю, різноманітністю сучасних форм і методів навчання, ефективним застосуванням інноваційних технологій.

Освітню діяльність школярів на уроках і в позаурочний час спрямовує на розвиток логічного мислення. Упроваджує  STEM-орієнтований підхід до навчання, який сприяє популяризації інженерно-технологічних професій серед учнів, їх здатності і готовності до розв’язання комплексних задач, критичного мислення, творчості, співпраці, управління, здійснення інноваційної діяльності, формуванню стійкої мотивації у вивченні дисциплін, на яких ґрунтується STEM-освіта.

Протягом останніх років учні Оксани Василівни неодноразово ставали переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії  (2016-2017 н. р. – 4 переможці; 2017-2018 н. р. – 5 переможців; 2018-2019 н. р. – 5 переможців; 2019-2020 н. р. – 6 переможців). У 2018 році на науково-практичній конференції «Перший крок у науку» для слухачів Сумського територіального відділення МАН України Рябуха Владислав (10 клас) посів І місце. За темою дослідження ним у співавторстві з   Мінченко О. В. було опубліковано статтю «Експериментальне дослідження застосування фотоелектричної системи для забезпечення електричною енергією навчального закладу» в збірнику наукових праць студентів та молодих учених Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка – «Альманах QN», 8 випуск. Постійно публікує розробки уроків та позакласних заходів з фізики  та астрономії на сайтах   «На урок» та «Всеосвіта».

У 2018 році Оксана Василівна взяла участь у третьому Всеукраїнському освітньому фестивалі «STEM»-освіти. Два роки поспіль готує учнів до участі у Всеукраїнських змаганнях «Роботрафік» ( 2019 рік – диплом ІІІ ступеня за перемогу  у категорії Г «Тест із правил дорожнього руху», 2020 рік – диплом І ступеня за перемогу в категорії В «Конкурс ідей щодо підвищення безпеки дорожнього руху»).

Дисциплінована, тактовна, відповідальна, працьовита, користується авторитетом колег і учнів.

Add a Comment