#STEM_тиждень_spring 2020 #Вчимося_новому)) Booktrailer, storytelling «Наука та знання»

Гарною мотивацією до навчання є творчі завдання. Пропонуємо ідею цікавого завдання для учнів – створення власного кіношедевру. До таких можна віднести створення буктрейлера та сторітеллінгу. 

Буктрейлер – це відеоролик про книгу чи певний твір, в якому в художній формі цікаво та насичено подається ключова ідея, спонукаючи до прочитання повної версії. Це свого роду рекламний хід, який привертає увагу до тексту через залучення візуальних засобів. Спосіб відео візуалізації можна використовувати не лише на уроках літератури, а й інших предметах. Все залежить виключно від вашої уяви! По суті буктрейлер можна створити про різні явища природи, фізичні властивості певних тіл, визначні події, біографії людей тощо.

Сторітеллінг – це мистецтво захоплюючої розповіді та передачі за її допомогою необхідної інформації з метою впливу на емоційну, мотиваційну, когнітивну сфери слухача. Даний метод дає можливість пояснити матеріал у формі розповіді історій  та розвиває в учнів уяву, логіку та підвищує рівень культурної освіти.

Ось і ми вирішили спробувати свої сили в цьому новому жанрі. Так як створення відео вимагає навичок роботи з програмами для монтажу аудіо та відеофайлів, над завданням працювали учні старшої школи. Ліцеїстам було запропоновано такі теми: 

  • Повчальні історії з життя фізиків.
  • Біофізичні механізми дії йонізуючого випромінювання на клітину.
  • Причини Чорнобильської трагедії.
  • Коронавірус – біда всього світу.
  • Google – як все починалось…
  • Вода – це життя!

Add a Comment