29 квітня #Super_blogger #STEM_тиждень_spring 2020

Блогер – це людина, яка веде онлайн-щоденник, “блог”, регулярно публікує в ньому нові записи. Блог в інтернеті може завести будь-яка людина і писати на будь-яку тему. У світі вже 2 млрд. блогерів, вони пишуть пости і створюють відеролики про себе і свій стиль життя, про подорожі, про красу, про автомобілі, про бізнес, про політику.

Блогер – професія, не нова і для України. Загалом ця діяльність передбачає ведення блогу, тобто розміщення в ньому відповідного контенту у вигляді записів, думок, а також аудіо- та відеоматеріалів. 

Вести блог дуже нелегко, але сучаснісність змушує нас крокувати в ногу з розвитком технологій. Тому наші діти повинні знати про таку цікаву професію як блогер, адже блогерство розвиває такі необхідні якості як: комплексне вирішення складних проблем, критичне мислення, Creativity – творчий початок, комунікабельність, емоційний інтелект, гнучкість розуму, прийняття рішень на основі власної думки. 

Перед учням ліцею-інтернату було було поставлене завдання відзняти відеоролики до  власного блогу на запропоновані теми:

1. 5 лайфхаків для навчання в умовах карантину;

2. 3 корисні продукти у моєму щоденному харчуванні;

3. 5 ранкових вправ для підтримання гарної фізичної форми;

4. 3 простих зачіски – коли ти вдома;

5. Мейкап під час карантину;

6. Своя власна тема.

До вашої уваги, роботи наших найкращих блогерів:

Add a Comment