Міжнародний день Землі

“Встав вранці, привів себе в порядок, приведи в порядок свою планету “,- ці слова героя одноіменної казки-повісті “Маленький принц” Антуана де Сент-Екзюпері завжди були актуальними. Кожного ранку ми відкриваємо двері нашого дому в новий день. По один бік дверей залишається наш маленький домашній світ, родина, дитинство; а по другий – світ зовнішній. Цей світ величезний, ім’я якому – Земля.

  22 квітня відзначають Міжнародний день Землі. Це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево, полити квіти.

   У цей день ми приєднуємося до міжнародної ініціативи та закликаємо всіх підтримати зусилля робити добрі справи для природи. Давайте берегти нашу природу, нашу Землю, збагачувати вдосконалювати, робити щось не тільки за для себе, а й для інших! Думати не тільки про сьогоднішній день, а й про завтрашній.Add a Comment