УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ

Шановні педагогічні працівники!

01.04.2020 р. о 10.00 год за допомогою програми SKYPE відбудеться онлайн засіданна педагогічної ради № 5.

Прошу ознайомитися з порядком денням і доповідями виступаючих:

  1. Про  результати комплексної перевірки за станом викладання, дотримання державних вимог до змісту та обсягу навчальних програм та рівня навчальних досягнень з  історії та правознавства (доповідач: директор Ірина ТЕРЕЩЕНКО; співдоповідачі: вчитель історії та правознавства Юлія ВИНДА, вчитель історії Олена МИЛЮТІНА).

2. Про результати комплексної перевірки за станом викладання, дотримання державних вимог до змісту та обсягу навчальних програм з  іноземних мов (англійської, німецької) у  5-11-их класах (доповідач: заступник директора з науково-методичної роботи Любов КОСТРОВА; спібдоповідач: голова методичного об`єднання вчителів іноземних мов Лариса ФЕДОСЕНКО).

3. Про результати комплексної перевіркиз організації національно-патріотичного виховання (доповідач: заступник директора з виховної роботи Валентина СТРЕЛЬЦОВА; співдоповідач: вихователь Наталія ГОРЕНКО).

4. Різне.

1)Про організацію навчального процесу за допомогою дистанційних технологій під час карантину (переваги, недоліки та перспективи)(доповідач: директор Ірина ТЕРЕЩЕНКО; співдоповідачі: заступник директора з навчальної роботи Інна САВИЦЬКА, методист Наталія КАБАНОВА).

Прошу педагогів доєднатися до онлайн засідання.

Add a Comment