Ток-шоу «Тютюн: друг чи ворог?»

 «Здоров’я – не все, але все без здоров’я ніщо». Так говорив Сократ.   12 лютого панянки 9-Б класу разом з вихователем Галецькою Т.В. провели ток-шоу «Тютюн:  друг чи ворог?»,  де вели розмову про одного з підступних ворогів людства – тютюн.

Команда учнів складалася з дослідників, соціологів, екологів, медичного працівника, економістів, спеціаліста з статистики, експертів з хімії та історії. Панянки з’ясували, що тютюн з давніх-давен називають викрадачем розуму і здоров’я. На жаль, не всі люди в юності замислюються над тими наслідками, до яких призводить паління тютюну. А замислитися варто, щоб потім не було пізно. Курцями не народжуються, ними стають люди, яких вчасно не застерегли, не зупинили, коли їхня рука тяглася до цигарки. Тому кожна дівчина аналізувала  проблему тютюнокуріння і його вплив на життя людини. Усі присутні одностайно дійшли висновку,  що краще не мати шкідливих звичок, бо здоров׳я –  багатство для кожної людини. Втратити здоров’я легко, а повернути важко, а іноді – неможливо.

Пам’ятайте, що рости здоровими і сильними допоможуть уроки фізкультури, заняття у спортивних секціях, заняття танцями, ритмікою, прогулянки та ігри на свіжому повітрі. Бережіть своє життя, бо це безцінний дар, який не купиш за гроші.  Наше життя і здоров’я ‒ в наших руках!

Add a Comment