КОНКУРС «ПАТРІОТ» У ЛІЦЕЇ-ІНТЕРНАТІ

19 лютого 2020 року в Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою паняночки й ліцеїсти 3-х (учителі початкових класів Сакун О.П., Савощенко Н.В.), 4-го (учитель початкових класів Міщенко Т.М.) і 5-х класів (учителі української мови Цінько С.В. й Гричаник Н.І.) виконували завдання Всеукраїнського конкурсу з українознавства «Патріот-2020».

«Патріотизм починається з малого  – з любові до місця, де ти народився, де живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш. Кожна людина незалежно від віку, статі, посади повинна бути патріотом, і не має значення, чи ти президент країни, чи учень школи – твій патріотизм – у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся», – написано на офіційній сторінці конкурсу.

Обговоривши з учнями цей вислів і дійшовши висновку, що зараз їхній патріотизм великою мірою вимірюється якістю навчання, активністю у позанавчальній роботі, дітям було наголошено на правилах та порядку проведення конкурсу.

Варто зазначити, що цьогорічні завдання були цікавими, пізнавальними, різносторонніми, спонукали пригадати вивчене з української мови, української літератури, історії, творчо мислити.

Діти виконували завдання із задоволенням і цікавістю.

Add a Comment