Першість із дзюдо

15 лютого 2020 року в спортивній залі Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулась відкрита першість з дзюдо серед юнаків 2005-2007 р.н, 2008- 2010 р.н.

        На змагання до ліцею – інтернату завітали команди юних дзюдоїстів з м.Суми, м.Кролевця, м.Шостки, м.Середини –Буди,с.м.т.Дружби, а це 73 учасника, які протягом проведення змагань показали високий рівень підготовки.

        З вітальним словом до учасників ,батьків,гостей звернулись: директор ліцею-інтернату Ірина Терещенко,начальник відділу молоді  та спорту Глухівської міської ради Плотницький М.Г., голова міського військово-патріотичного  клубу «Мужність» Кирило Ященко.

           На спортивні змагання був запрошений ветеран МВС України Анатолій Петрович Азаров.

Сила спорту полягає в прагненні досягти результатів, а це щоденна робота над собою, постійний тренувальний процес та впевненість в собі. Регламент проведення змагань оголосив суддя національної категорії Роман Іванович Ліннік (м.Суми).

           Високий професіоналізм показала суддівська бригада ,яка чітко працювала одразу на двох татамі: Дмитро Понамарчук (суддя національної категорії м.Кролевець),Олександр Сулім (суддя І категорії с.м.т.Дружба)

           За підготовку змагань та команди ліцею- інтернату на робочій лінійці було оголошено подяку інструктору з фізичної культури Юрію Івановичу Острому.

Add a Comment