#Robotraffic-2020

У Києві 7 лютого 2020 року, у Всесвітній День робототехніки, відбулись ІІІ Всеукраїнські змагання «Роботрафік».
У фіналі змагань «Роботрафік – 2020» взяло участь 16 команд (старша ліга учні 14-18 років) та 13 команд (молодша ліга учні 10-14 років). Команда КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Mind of future» у складі Бокова Максима, Жотіка Дмитра, Левченка Станіслава під керівництвом Мінченко О. В. взяли участь у молодшій лізі та здобули І місце у категорії В «Конкурс ідей щодо підвищення безпеки дорожнього руху».
Юні інженери-винахідники під керівництвом досвідчених кураторів сконструювали роботизовані машини. Команди змагались відповідно до категорій та умов змагань:
– важливо, щоб модель робоавтомобіля проїхала по міській трасі з дотриманням усіх правил дорожнього руху;
– потужність моделі визначалось завдяки максимальній швидкості на гоночній трасі;
– під час захисту творчих проєктів учасниками було запропоновано оригінальні, ефективні інженерні пропозиції-рішення щодо підвищення безпеки транспортного руху;
– водії робомобілей здавали тест з правил дорожнього руху представникам поліції;
– досвідченим представникам журі було необхідно презентувати створений тривимірний вузол автомобіля в системах інженерного проєктування (CAD/CAN-система).
Всеукраїнські змагання «Роботрафік», сприяє популяризації науково-технічної творчості серед молоді. Змагання – це чудова можливість відкрити дійсно цікаві й оригінальні ідеї, що можна буде втілити у майбутньому та які зроблять наше життя кращим та безпечним. Важливо, що діти, готуючись до події у формі гри, навчаються створювати моделі автомобілів та програмувати їх, розуміти правила дорожнього руху і бути відповідальними на дорозі.

Add a Comment