МЕНТАЛЬНА АРИФМЕТИКА

Успішність людини залежить від гармонійного розвитку правої і лівої півкуль мозку. У 95% людей краще розвинена ліва півкуля, адже саме на її розвиток спрямована сучасна система освіти. І тільки 5% людей використовують обидві півкулі мозку одночасно.

Для цього була створена «Ментальна арифметика» – навчальна програма розвитку розумових здібностей та творчого потенціалу за допомогою арифметичних обчислень на рахівницях (абакус).

 7 лютого  в  приміщенні медіатеки КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою було проведено майстер-клас з ментальної арифметики, на якому батьки і учні початкової школи могли познайомитися з можливостями усних обчислень учнів, що займаються за цією програмою.

3 учні учні початкових класів, один з яких є учнем 3-А класу нашого ліцею (Гололобов Артем), разом з керівником курсу Еллою Халіулленою демонстрували свої здібності в обчисленні одно, дво- і трицифрових чисел на час з використанням абакусу, без нього, з числами англійською, польською, українською мовами.

Діти і батьки отримали незабутні враження від цього майстер-класу.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *