Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Всеосвіта»

На сьогодні найпопулярнішим та дієвим методом роботи, виявлення підтримки та розвитку обдарованих дітей є проведення конкурсів різних рівнів — від місцевих до міжнародних, учнівських олімпіад — від районних до всеукраїнських. Навчання обдарованих, талановитих дітей, їхня підготовка до професійної реалізації в самостійному житті — актуальне питання сьогодення. З огляду на це основними завданнями сучасної освіти є розвиток інтелектуальних і творчих здібностей, природної обдарованості учнів, формування в них творчого потенціалу, мислення, уміння самореалізуватися.

Предметні інтернет-олімпіади — це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність. Взагалі, будь-яка олімпіада додає знань,  учні дізнаються та відкривають для себе щось нове, те, чим би ніколи не поцікавився у звичайному житті.

15 учнів Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою у грудні-січні  взяли  участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з географії «Всеосвіта Зима – 2019/20202».  Такі  олімпіади складаються зі спеціально розроблених інноваційних завдань, спрямованих, насамперед, на підвищення в учнів інтересу та мотивації до навчання і дозволяють чітко визначити рівень їхніх знань, а деякі вимагають активного прояву найкращих учнівських здібностей – креативності та кмітливості. За підсумками олімпіади  Переможцями стали  Олександр Довгополий, учень 7-А класу, посівши II місце, та Дмитро Жотік, учень 8-А класу – III місце. Решта отримали дипломи учасників. Найактивнішими були учні 7-А класу.

Побажаємо нашим учням впевненості у своїх силах, успіхів у навчання та підкорення нових вершин у  різноманітних конкурсах та олімпіадах.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *