Яблуко. Цілющі властивості.

Яблуко є одним з найпопулярніших фруктів у світі. Воно має чудовий смак та аромат. Ліцеїсти 6-А класу Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою із задоволенням куштували та досліджували цей фрукт.
Яблука славляться своїми цілющими властивостями. Вони підтримують роботу імунітету, завдяки чому організм легше справляється з різними недугами. Вживання яблук є профілактикою простудних захворювань. Регулярне вживання яблук дозволяє: знизити рівень холестерину; нормалізувати травні функції; запобігти і усунути авітаміноз; купувати розвиток ракових процесів; зміцнити імунітет; активувати мозкову діяльність; очистити організм від шлаків. Це один з найнеобхідніших і безпечних продуктів, що не викликає алергій і побічних реакцій. До його складу входять прості, але дуже необхідні організму елементи, велика кількість води і клітковини, багатої на фолієву кислоту, інозитом. Яблука – джерело вітамінів (А, В, С, Е, Р, РР, К, Н) і мікроелементів (Р, Fe, Mg, Cu, Ca, Zn, K). Також в яблуках високий вміст органічних кислот, каротину, пектину і глюкози.
Стародавні мудреці говорили, що людина, яка з’їдає щодня по два яблука, ніколи не буде хворіти. Отже, їжте більше яблук та будьте здорові!

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *