Колядуємо, щедруємо!

І знов Різдво… Багато століть тому, у небесах спалахнула Вифлеємська зоря, що віщувала прихід у світ любові, чистоти, віри й надії. Щороку відблиск цієї зірки запалює в будинках різдвяні свічі і в чистому голосі молитви, що летить угору, прозорий дзвін будить в наших серцях віру у добро та любов.

Колядки, щедрівки та засівалки,  як невід’ємна частина обрядів зимового циклу, виконують у найбільші свята православні християни- від Різдва до Водохреща. У ці дні всі ми, мабуть, як ніколи, усвідомлюємо зв’язок  одне з одним, з усім нашим народом. З приводу цього 14 січня 2020 року у КЗ СОР Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою  відбувся марафон колядок, щедрівок і засівалок “Вифлеємська зірка”, серед учнів 1-4 класів.

Благословив це дійство отець Володимир, настоятель Трьох-Анастасіївського кафедрального собору, який привітав школярів з новорічно-різдвяними святами. 

Кожен клас представив свою колядку, щедрівку або засівалку. Злившись воєдино, вся  школа колядувала, прославляючи народження Христа – Спасителя світу.

Учні ще раз підтвердили, що стали продовжувачами кращих народних різдвяних традицій.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *