ЗАХОПЛИВА НАУКА ВЛАСНОРУЧ

Учні КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату Борщ М., Скрипниченко К., Левченко С., Ананьєв М. з вчителем фізики Мінченко О. В. у складі делегації вихованців МЦПО 24 грудня навчалися та експериментували на базі лабораторії «МАНЛаб» у місті Києві.

Завідувач відділу створення навчально-тематичних систем знань НЦ «МАНУ», кандидат педагогічних наук Ігор Чернецький провів екскурсію лабораторією, ознайомив із сучасним обладнанням, з лабораторними та дослідницькими роботами, що базуються на використанні безкоштовного відеоаналізатора Tracker. 

Перша частина була присвячена фізиці. Спочатку  Чернецький І. запропонував безліч цікавих дослідів, які діти з великим захопленням обговорювали та пояснювали. Потім дітям було запропоновано виконати лабораторну роботу «Дослідження сили Ампера» за допомогою сучасного обладнання та з використанням програмного забезпечення Excel.  Учні вправно справилися з завданням.

Друга частина складалася з двох лабораторних робіт з біології: «Вивчення вуглеводів рослинної клітини», «Вивчення білків та ліпідів рослинної клітини». Під час виконання лабораторних робіт учні провели якісні реакції на моно- та полісахариди, визначили присутність білків та ліпідів у різних рослин та продуктах харчування. З великим захопленням учні працювали з електронним мікроскопом.

День закінчився відвіданням головної ялинки країни. Дякуємо методисту МЦПО Тетяні Каганцовій за організацію поїздки до лабораторії «МАНЛаб».

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *