Збройні сили – міць і гордість України!

Політичний, економічний, духовний розвиток будь-якої країни можливий лише за умови гарантування її державного суверенітету, політичної незалежності, збереження територіальної цілісності та недоторканності кордонів. Гарантом національної безпеки України виступають боєздатні Збройні Сили.
6 грудня вся країна відзначає День Збройних сил України. Це свято мужності, сили, впевненості, надійності, міцності, шляхетності, вірності, тобто тих якостей, які асоціюються у нас зі справжніми чоловіками.
У Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою в цей день було проведено низку заходів, у тому числі й Уроки Мужності.
До ліцеїстів 9-А класу завітав заступник командира в/ч а3958 з морально-психологічного забезпечення, старший лейтенант Птащук Максим Сергійович. Діючий військовослужбовець привітав усіх зі святом, детально розповів учням про свій шлях у війську, про особисті характеристики, які допомагали йому не зламатись у важких умовах, і продемонстрував на власному прикладі незламність духу українського воїна.
Ліцеїсти привітали гостя з його професійним святом, побажали міцного здоров’я, успіхів на ниві служіння українському народу, прихильної долі, миру, добра, злагоди і затишку.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *