ЯК ПТАХИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЗИМИ

З настанням осені змінюється життя птахів. Зникають комахи, в’януть трав’янисті рослини. Дедалі менше корму залишається для пернатих. Птахи починають активно готуватися до зимових холодів, запасаються їжею, облаштовують свої гнізда. Перелітні птахи відлітають у теплі краї, а ті, що зимують вдома – в’ють гнізда під дахами, в затишних теплих куточках.

Дізнатися більше про перелітних та осілих птахів мали змогу паняночки 2-Б класу КЗ СОР Глухівського ліцею – інтернату з посиленою військово – фізичною підготовкою під час тематичного дня «Птахи». Дівчатка ознайомились з перелітними та осілими птахами, дізналися про їх спосіб життя, про їжу, яку полюбляють ці птахи. За допомогою силуетного зображення створили силуетну композицію «Бережіть птахів!». Учениці зробили висновок, що відліт перелітних птахів – це приклад осінніх явищ у живій природі. 

Допомогайте птахам узимку, тоді влітку вони присвятять вам свої найкращі пісні, з’їдять на ваших городах всіх шкідників і подбають, щоб комарів і мух в наступному сезоні було якомога менше!

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *