Хто попереджений – той захищений!

«Хто попереджений – той захищений» – під таким гаслом до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом сьогодні відбулася виховна година в 11, 10-Б та 8-А класах КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.
Лікар дерматовенеролог Тарасюк Неля Миколаївна та співробітниця Центру соціальної служби у справах сім’ї, дітей та молоді Муха Олена Олександрівна провели профілактичну бесіду з учням про ВІЛ-інфекцію та СНІД, запропонували до перегляду соціальний мультфільм про лікаря Панацейка, де в доступній формі пояснюються способи передачі ВІЛ-інфекції та засоби захисту від неї. Гості наголосили на тому, що ніхто не збереже наше здоров’я крім нас самих.
Отримана іформація допоможе учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *