Витяги з есе ліцеїстів 2 взводу, переможців «Стройового рейтингу» за вересень-жовтень

У змаганні «Стройовий рейтинг», який проводить у ліцеї кафедра допрофесійної військової підготовки, переміг у вересні-жовтні 2-й взвод (8-А клас), командир взводу Дарменко С.М.

          22 жовтня 2019 року ліцеїсти отримали перехідний Кубок «Аристономія» за перемогу у першому етапі щорічного змагання «Стройовий рейтинг».  До вашої уваги пропонуються відгуки від особового складу взводу на цей результат.

          Ліцеїст Остап Мотренко: «Я вважаю, що мій вклад у загальний успіх взводу є досить значний, бо це як нагорода за мою старанність і вміння доводити розпочате до завершення. А ще – за здатність серйозно ставитися до мети і допомагати іншим».

          Ліцеїст Віталій Шакотько: «Я ніколи не запізнююсь…»

          Ліцеїст Євген Шевченко (віце-сержант): «У моєму відділенні майже не буває відсутніх на ранкових розводах…»

          Ліцеїст Михайло Лубянов: «Я не боюсь змагань і залюбки змагаюсь…»

          Ліцеїст Владислав Маруха: «Мій вклад полягає у тому, що я підтримую дисципліну, не запізнююся на шикування (ранковий стройовий розвід), займаюсь футболом і вправно стою на воротах…»

          Ліцеїст Микита Ященко: «Я почав раніше їздити до ліцею і таким чином перестав запізнюватись на розвід. Такий мій вклад».

          Ліцеїстка Ніка Пашко: «Я прагну підтримувати нашого старосту і командира взводу, ставлюсь до них з повагою. Це є моїм вкладом».

          Ліцеїст Володимир Радченко: «Я кожного дня є присутнім на ранковому розводі. Часто заспокоюю друзів аби панувала дисципліна строю. Беру участь у змаганнях (дзюдо), предметних олімпіадах. Жодного разу не прогуляв заняття в ліцеї».

          Ліцеїст Віталій Мехедок: «Мій вклад у тому, що я слухаюсь свого командира і не перемовляюсь з друзями».

          Ліцеїст Владислав Лиман: «Мій вклад невеликий, але я маю певні успіхи у спорті».

          Ліцеїстка Анастасія Сілецька (віце-сержант): «Я шикую своє відділення, заспокоюю ліцеїстів під час шикування і розводу. Подаю рапорти (стройові записки) черговому офіцеру. Вважаю, що мій вклад незначний (десь 4 з 10)».

          Ліцеїст Станіслав Левченко: «Мій вклад незначний, але я беру участь у багатьох олімпіадах. У взводі недавно, однак маю відчуття єдності зі взводом».

          Ліцеїст Тихон Овсянко: «Я не роблю значного вкладу у успіх взводу (беру участь у олімпіадах), але й не шкоджу йому». 

          Ліцеїст Максим Ананьєв: «Думаю, що мій вклад у успіх взводу значний. Я часто допомагаю своїм однокласникам з домашніми завданнями, не порушую дисципліни. А скоро буду брати участь у олімпіадах ІІ туру, що додасть авторитету взводу і ліцею».

          Ліцеїст Тимофій Любченко: «Мій вклад у розвиток класу ніякий».

          Ліцеїст Едуард Кирильчук: «Мій вклад у розвиток класу – добре слухати на уроках».

          Ліцеїст Владислав Міщенко (віце-сержант): «Я кожного ранку ходив на стройовий розвід та шикував своє відділення».

          Ліцеїст Роман Бобко: «Мій вклад у наш взвод полягає у тому, щоб досягнути лояльності у відносинах з вчителями та вихователями аби це впливало на враження про взвод. В складних ситуаціях застосовую прийоми і методи з книги «Психологія». Саме така компетентність дозволяє бути важливим для взводу».

Ліцеїст Дмитро Жотік: «Я люблю вчитися, через це часто беру участь у олімпіадах. Саме високі результати у навчанні впливають на загальний успіх взводу. Мені подобається займатись спортом (бігати кроси), часто посідаю на змаганнях перші і призові місця. Завжди виходжу на ранковий розвід, виконую накази командира взводу, допомагаю у шикуванні взводу під час розводу. Мені здається, що я здатний до згуртування однолітків для якогось гарного діла. В цілому мій вклад середній. Думаю, що інші здатні зробити більше, ніж я». 

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *