«Майбутнє необхідно планувати»

«Майбутнє необхідно планувати» – таку тему мала година спілкування панянок 10 – Б, з підлітковим лікарем – гінекологом Мельниковою Тетяною Григорівною (за ініціативи класного керівника Нінько С.М. та вихователя Солдаткіної М.В., які прагнуть донести до дівчаток важливість усвідомленого ставлення до свого здоров’я.
Говорили про будову жіночого організму, про статеве дозрівання, засоби гігієни та контрацепції. Обговорювали й інші питання, пов’язаних з перетворенням дівчинки в жінку. Окремий блок був присвячений темі шкідливості раннього статевого життя, підліткових абортів.
Значну увагу Тетяна Григорівна приділила питанню про інфекції що передаються статевим шляхом, бо, така проблема серед молоді, на жаль, є дуже актуальною сьогодні. В багатьох випадках пацієнти намагаються проводити лікування самостійно, в результаті чого захворювання переходить в хронічну стадію і можуть виникати ускладнення, повідомила лікар – гінеколог.
Після тематичної зустрічі панянки отримали відповіді на запитання, які їх найбільше цікавили, бо Здоров’я майбутніх жінок – запорука здорової нації

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *