Як святкували Покрову панянки і ліцеїсти 3-х класів

     Напередодні   Дня захисників України, Дня українського козацтва та свята Покрови  Пресвятої Богородиці, у КЗСОР  Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово –фізичною підготовкою  для ліцеїстів та паняночок 3-х класів була проведена виховна година «Козацькому роду – нема переводу».

   Протягом заходу діти мали змогу розширювати знання про історію українського козацтва , інтерес до пізнання  історичної та культурної спадщини України, прививати прагнення до фізичного та розумового розвитку, бажання дружити, товаришувати,  бути сміливим, витривалим , загартованим, формувати почуття колективізму та взаємовиручки, а також виховувати любов до рідного краю, своєї Батьківщини. Паняночки зустріли юних козачат святковим вітанням, після чого на хлопчиків чекала розважальна програма «Козацькі розваги». У конкурсах «Як козаки розважались», «Як козаки на бій ходили», «Як козаки кашу їли», «Як козаки силу виміряли» хлопчики проявили свою винахідливість, спритність, силу та розумові здібності.  По закінченню заходу дівчатка, як справжні українські господарочки, гостинно запросили ліцеїстів за святковий стіл, який самі підготували. Дітлахи були у захваті від спільного святкування, яке сприяло дружнім і товариським відносинам між класами.

А саме 14 жовтня паняночки 3-Б класу взяли участьу міській святковій програмі . Тож   бажаємо щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії та миру!Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *