Як діти ліцею-інтернату в лазертаг грали

На передодні свята Дня захисника України вихованці ліцею-інтернату грали в лазертаг. Організатором гри виступили представники  військово-патріотичного клубу “Мужність” (керівник Кирило Ященко), які провели заняття з військово-тактичної підготовки. Отримані знання та навички вдосконалювались у ході гри “Лазертаг”.
Лазертаг – спортивна командна гра в якій противникам необхідно вразити променем лазера. В якості зброї використовується тагер. Фактично, це той же пейнтбол, тільки замість кульок з фарбою використовується лазерний промінь, який вражає датчики на голові суперника. В лазерний бій можуть грати дорослі і діти.

Різновиди. Залежно від місця гри існує два варіанти: аренний лазертаг – гра проходить в приміщенні; внеаренный – бій іде на відкритому повітрі.

Переваги. Лазертаг, як рухлива гра, має масу переваг, про які необхідно знати: відсутність тілесних ушкоджень (в гвинтівках використані безпечні інфрачервоні промені, які при попаданні викликають легке відчуття вібрації); безпечно для діте (неможливість отримати пошкодження, робить лазертаг єдиною військовою грою, до якої допускаються діти від 5 років. Більш того, наша зброя для лазертагу важить настільки мало, що в дитячий лазертаг хлопці та дівчата грають невтомно кілька годин поспіль); прості і легкі для розуміння правила; мінімальне екіпірування без маски; електронний контроль влучень для чесної гри (бездротовий датчик ураження для лазертагу – який кріпиться на голову, моментально зараховує потрапляння, дозволяючи уникнути непорозумінь серед гравців. Так як використовується один датчик, то від гравців не потрібен високий рівень підготовки, що також зручно для дітей. Попадання зараховується тільки в голову, що дозволяє початківцям довше залишатися невразливими).

 Дякуємо МГО ВПК «Мужність» за надану можливість отримати знання та навики з даної гри.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *